אגרת יו"ר העמותה למשפחות השכולות וללוחמי החטיבה וידידיה, ערב פסח התשפ"א – מרס 2021

אגרת יו"ר העמותה למשפחות השכולות וללוחמי החטיבה וידידיה, ערב פסח התשפ"א – מרס 2021

משפחות חברינו שנפלו, לוחמי החטיבה וידידיה,

עברנו כולנו שנה לא פשוטה ועכשיו – ערב פסח, נראה ש"יש אור בקצה המנהרה".

בשנה זו, אנחנו בועד העמותה לא לקחנו חופשה והשתדלנו להמשיך ולקיים את הפעילות הרגילה, גם אם בחלקה דרך הזום או במתכונת אחרת כפי שחייבו הנסיבות והתקנות.

ביום הזכרון האחרון הנחנו זרים כתמיד, קיימנו טכס צנוע שצולם ושודר ובסתיו קיימנו טכס מלא, אבל מוקלט, בחוה"מ סוכות. אנו מקווים ומניחים שהשנה יתאפשר לקיים את הפעילות במתכונתה הרגילה.

השנה ימלאו 48 שנה למלחמת יום הכיפורים. הזמן רץ מהר ושנת ה- 50 כבר בפתח.

במלאת 50 שנה למלחמה, אנו רוצים לקיים ארוע מיוחד, רחב ומעמיק מהמתכונת הרגילה. יש להתחיל לתכנן ולהערך בהקדם. נקדם בברכה כל אחת ואחד שירצו לקחת חלק בהכנת הארוע, לתרום מיכולתם, כישוריהם, רעיונותיהם וכיוב'. הכל פתוח ומחכה לכם.

בימים אלו מסתיימת העבודה לשיפוץ האנדרטה והרחבה שלפניה. שופרה העמדה הקולית, מתווספים בר-קודים שמאפשרים למבקרים גישה למידע על החטיבה ונופליה ונעשתה עבודת בינוי משמעותית להגדלת אזור הישיבה והנגשתו לקהל. כל השיפוצים נעשו ביוזמת ובמימון העמותה, מהכספים שתרמתם אתם כולכם.

במהלך השנה נאספו תרומות יפות, כולן מ"משפחת החטיבה", אין לנו כל מימון חיצוני. התרמת החברים נעשתה בניצוחו המסור והעיקש של חברנו שמעון היבש. שמעון מתכוון להמשיך ולהתרים אותנו כולנו, אני בטוח שההיענות תהייה יפה לפחות כשהייתה עד כה.

שתהיה לכולנו שנה טובה הרבה יותר,

בברכת חג-שמח!

יובל ויס – יו"ר עמותת חטיבה 600 ערב פסח התשפ"א – מרס 2021